Home / Časté otázky

Časté otázky

Otázky, které vás zajímají

Kolik stojíme

Napište nám vaše požadavky, vybraného DJ a termín vaší svatby, cenu vám zašleme obratem.

Je možné prodloužit trvání párty?

Délku party si dohodneme na schůzce a nebo po e-mailu. Většinou stačí, když má svatební diskotéka 5-7 hodin. Za tu dobu se všichni parádně vytancují. Budete-li chtít ale párty prodloužit, většinou je možné prodloužení o hodinu zdarma a na delším prodloužení se vždy dá dohodnout s DJ.

Jakou máte techniku

Používáme výkonnou mobilní aparaturu americké značky JBL, nebo italské RCF se subwoofery a mobilními ledkovými disko světly EUROLIGHT. Jezdíme hrát po celé Praze, středních Čechách a okolí. Velmi často také Jižní Čechy. Naše technika je zcela zánovní a v perfektní zvukové kvalitě od renomovaných výrobců. Na žádné svatbě jsme neměli závadu. Systém je zdvojený (2 zesilovače) a při případné poruše jednoho systému, hrajeme na druhý.

Jak vybrat DJ

Všichni diskžokejové v Perfect DJs jsou si podobní, jsme kamarádi, táhneme za jeden provaz. Naší předností je cit pro zábavu, výběr skvělé taneční hudby, skvěle zvládnutá technika mixování, slušné vystupování a vhodná moderace a glosy. Hrajeme velmi podobně, sdílíme zkušenosti, jaké skladby fungují a jaké ne. Každý z nás ctí vaše hudební přání. Všichni jsme odpovědní, komunikativní a snažíme se o vaší spokojenost. Vyberte prostě toho, který vám padne do oka. Jirka Březina je nejvytíženější DJ a hraje cca 90-120x ročně. Luděk Fiala a ostatní DJs hrají cca 30-40x ročně, je zde tedy velká možnost last minute poptávky.

Top