Home / DJ na svatbu

DJ na svatbu

DJ na svatbu

Správně zvolená hudba hraje důležitou roli během celého svatebního veselí. Hudba k obřadu skvěle dokreslí atmosféru a dovede vás až k branám manželství. Svatební hostina bez hudby by neměla tu správnou náladu. A nejvíc důležitá je svatební párty a výběr perfektního DJ! Na skvělou svatební párty budou hosté z celé svatby nejvíc vzpomínat. S hudbou na svatbách máme velké zkušenosti a víme, jak na taneční parket nalákat úplně každého.

Svatební zábava

Vaší svatbu můžeme moderovat. Naši DJs nejsou ukecaní baviči. Moderování probíhá střídmou formou. K tomu všemu umíme v případě vašeho zájmu připojit svatební kvíz a nebo svatební soutěže.

Perfektní profesionální technika

Ozvučíme váš svatební obřad, vaší hostinu, i večerní diskotéku. Doporučíme vhodnou hudbu. Máme špičkovou techniku, značky JBL a RCF.

Nasloucháme tomu, co chcete hrát

Co chcete hrát vy, je pro nás svaté! Je to vaše párty. S námi si tedy můžete vybrat písničky, jaké máte rádi. Klidně nám pošlete vlastní seznam, sdílejte váš Spotify playlist a nebo si označíte v naší tabulce hitů, co máte rádi. Poradíme s výběrem hudby pro první novomanželský tanec, pro sólo s rodiči a krájení svatebního dortu. Na všem záleží. Hudebně podbarvujeme i svatební kvíz a házení svatební kytice. Myslíme i na rodiče, známe skvěle i starší 60., 70. a 80. léta. Naši DJs pracovali jako dramaturgové, nebo hráli jako diskžokejové na radiích Kiss, Beat, Radio 1. Někteří z nás patří dlouhé roky k rezidentům klubu Futurum a Lucerna Music Bar.

Karaoke

Karaoke je pro nás samozřejmostí a jsme na něj opravdu specialisté. A na rozdíl od většiny svatebních DJs se ho nebojíme. Jestli o něj máte zájem na vaší svatbu, rádi vám ho uděláme. Máme velký výběr skladeb, nejnovější licence 2017 a skvělou možnost online vyhledávání našich písniček ve vašich telefonech. Máme skvělé technické zázemí, obrazovky i velkou projekci. Vše umíme zábavně moderovat a na rozdíl od naší konkurence si myslíme, že s karaoke zábava nekončí, ale začíná!

  • V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte na uvedeném čísle a nebo e-mailu. Napište nám prosím termín vaší svatby – nabídku zašleme obratem.

TEL.: +420 603 304 553  |  MAIL: INFO@PERFECTDJS.CZ

 perfect-djs-svatba-svatebni-dj-dj-na-svatbu-mandarin_2 perfect-djs-svatba-dj-party-svatebni-dj-1

 

Top