Home / DJs / Jirka Březina

Jirka Březina

DJ Jirka Březina

Profesionální DJ od roku 2000, zakladatel Perfect DJs. Blázen do hudby a DJování, odehrál 1200 klubových diskoték a 250 svateb. Rád hraje největší hity od 80’s až po současnost: pop, rock, r’n’b, disco, české i zahraniční hity. A nejraději má aktuální hity a to, co v hitparádách frčí právě teď.

DJ Jirka Březina je resident Lucerna Music Baru a klubu Futurum v projektu Jirky Neumanna 80’s a 90’s party, kde hraje zhruba 40x ročně. Hraje také v rámci filmového festivalu Karlovy Vary VIP diskotéky v Grandhotelu Pupp. Jirka hraje svatby na Žofíně, Střeleckém ostrově, v hotelech Boscolo, Mandarin Oriental, Augustine Prague, nebo Villa Richter. V zimní sezoně pak často na maturitních plesech v paláci Lucerna, dále na plesech v Obecním domě, Slovanském domě a v Kongresovém centru Praha.

Z každé akce vám udělá super mejdan, hraní je jeho hlavní povolání a soustředí se na každou akci. Jirka je naprostý profík a vše musí být perfektní.

„Každá akce kterou hraji, musí skončit potleskem a zcela spokojeným davem tanečníků, jinak nejsem spokojený! Na to, co hrát, mám 6. smysl. Roky aktivního muzikanství mě naučily, jaká skladba má ten správný spodní tah a taneční ‚shuffle‘, aby fungovala a zvedla každého ze židle!“

perfect-djs-jirka-brezina

 

 

 

Top