Home / DJs / Martin Krespis

Martin Krespis

DJ Martin Krespis

Část rodiny pochází z Řecka, tento jižní temperament a vztah k hudbě se smísil zpočátku do rokera s kapelou, ale i do tanečníka, který má rád elektronickou muziku. Dlouhá léta byl jako rezidentní DJ sobotních nocí v pražském Klubu Limonádový Joe v OD Kotva, kde hrál hity starší, ale i novější. Nyní hraje převážně na podnikových akcích, svatbách a narozeninových oslavách průřezem od 60. let po současnost dle nálady a přání svých klientů. Nejraději má publikum tančící a je ochoten pro to udělat takřka cokoliv! Umí ale doprovodit i komornější akce a dát jim ten správný glanc.

„Skvěle rozumím současným trendům, oldies, rockové, i klubové hudbě a odehraji na vaší párty přesně, co potřebujete. Naslouchám tomu, co máte rádi a podle toho namíchám hudbu na vaší párty“ Martin. 

Martin hovoří anglicky, může tedy moderovat vaší párty, nebo svatbu: česky i anglicky! Martin skvěle odehraje každou akci a nikdy po sobě nezanechá špatný pocit. Má usměvavou náladu, skvělý temperament. Na každou akci se těší a pečlivě připravuje.

 

Dobrý den, svatební party se povedla a DJ Martin byl úžasný! Hrál skvěle a splnil nám všechna přání! Navíc byl moc milý! Moc děkujeme a určitě Vás budeme doporučovat! S pozdravem Veronika Peterková
Svatební párty Veronika Perková, Altány Kampa, 24.7. 2019
Top