Home / DJs / Michal Franěk

Michal Franěk

DJ Michal Franěk

DJ Michal Franěk je neustále pozitivně naladěný, usmívá se a svou dobrou náladu přenáší i na publikum. Michal je ochotný a kdo s ním spolupracuje, nechce jinak. Michal hraje jako DJ 14 let. Hrál pravidelně v regionálních diskotékách v okolí Prahy, se kterými jsme spolupracovali a nyní jsou jeho specializací firemní akce a svatební párty. DJ Michal Franěk hraje hlavně 80’s a 90’s kombinovaně s hity z let 2000 – 2016.
Michal je sám aktivní hudebník a skvěle se vyzná ve všech žánrech od oldies po současné hity. Nepřekvapíte ho žádným přáním. Citlivě umí odhadnout tancující dav a přitápět do kotle. Jakmile jsou tanečníci unaveni, přehodí na tu správnou skladbu pro poklidný tanec, nebo ploužák. Parket má tak neustále plný.

Michal skvěle odehraje každou akci a nikdy po sobě nezanechá špatný pocit.
Spolupracuje s několika eventovými agenturami a svatebními domy, kteří chtějí jenom jeho, pro jeho usměvavou náladu a skvěle odehrané akce.
V poslední době hrál např. pro pobočku Škoda auto, Městskou část Praha 9, pobočku ČSOB, společnost Sazka, ale umí rozparádit i partu inženýrů z Mercedes Benz Technology a mnoho jiných menších klientů. DJování je pro Michala koníček, z toho pramení jeho zaujetí a nadšení. Na každou akci se těší a pečlivě připravuje. Na Michala máme vždycky 100% zpětnou vazbu.

perfect-djs-michal-franek-3

 

 

Top