Home / Kontakt

Kontakt

Máte zájem o DJ na vaší párty?

Napište nám! Do 120 minut odpovíme na vaše dotazy a zajistíme pro vás DJ a vše, co budete ohledně hudby na párty potřebovat.

tel: +420 603 304 553  |  mail: info@perfectdjs.cz

Jsem DJ Jirka Březina a budu s vámi za agenturu Perfect DJs komunikovat osobně. Napiště mi jestli pořebujete svatební párty, nebo firemní večírek. Odpovím vám opravdu rychle a pošlu i cenovou nabídku. Za posledních 20 let jsem se na eventech často dostával do situace, kdy jsem nemohl odehrát akce ve stejné termíny, proto vznikla agentura Perfect DJ. Sestavil jsem ji z kamarádu a skvělých Dj. Za každého z našeho týmu se můžu postavit a vím, že každý z nich pro vás odehraje skvělou párty. Hodně Dj bere hraní na party jako „opruz“, protže nehrají hudbu co mají rádi a kterou rádi poslouchají. My ale opravdu milujeme svatební akce.

Odehrajeme vám firemní akci a nebo oslavu, jezdíme hrát v podstatě po celé ČR, mamé vlastní kvalitní paraturu (4kW silnou) a skvělá diskosvětla. Možností je i videodikotéka s se současnými videoklipy, ale i odlies a nebo i videodiskotéka s klipy z dob socialismu a devadesátych let. V nabídce máme i karaoke pro firemní akce, svatby a oslavy. Můžeme vám moderovat program na vaší svatební párty nebo váš firemní večírek.

Nezapomeňte se podívat na reference a novinky, které pro vás píšeme.

Hráli jsme pro společnosti:  Jan Becher, Bosch – České budějovice, Parfumerie Douglas, ČSOB, Prologis, Sephora, Abott, Komerční banka, RWE – INNOGY, T-Mobile, 02, E-ON, Škoda Auto a další.

 

Top