Home / Kontakt

Kontakt

Máte zájem o DJ na vaší párty?

Na vaší poptávku odpovíme do 2 až 4 hodin. Prosba: jestli používáte Gmail.com, nebo Seznam.cz, často se  nám stává, že naše nabídka spadne do spamu – nevyžádané pošty. Prosím zkontrolujte si složku spam. Případně budeme moc rádi, když na sebe uvedete i telefon: pošleme vám také krátkou SMS, že naše nabídka byla právě odeslána. Moc děkujeme. 

tel: +420 603 304 553  |  mail: info@perfectdjs.cz

Jsem DJ Jirka Březina a budu s vámi za agenturu Perfect DJs komunikovat osobně. Napište mi, jestli potřebujete DJ pro svatební párty, nebo firemní večírek. Odpovím vám opravdu rychle a pošlu i cenovou nabídku. Za posledních 5 let jsem se na eventech často dostával do situace, kdy jsem nemohl odehrát akce ve stejné termíny, proto vznikla agentura Perfect DJs. Sestavil jsem ji z kamarádů a skvělých DJs. Za každého z našeho týmu se můžu postavit a vím, že každý z nich pro vás odehraje skvělou párty.

Odehrajeme vám jakoukoliv firemní akci a nebo oslavu. Máme vlastní kvalitní aparaturu (4kW silnou) a ledková diskosvětla. Možností je i video diskotéka se současnými videoklipy, ale i oldies s klipy z dob socialismu a devadesátých let. V nabídce máme i karaoke pro firemní akce, svatby a oslavy.

Nezapomeňte se podívat na reference a novinky, které pro vás píšeme.

Hráli jsme pro společnosti: Jan Becher, Bosch, parfumerie Douglas, ČSOB, Prologis, Sephora, Abbott, Komerční banka, RWE – innogy, T-Mobile, 02, e-on, Škoda a další.

 

Top