Home / DJ na svatbu

DJ na svatbu

DJ na svatbu

Správně zvolená hudba hraje důležitou roli během celého svatebního veselí. Hudba k obřadu skvěle dokreslí atmosféru a dovede vás až k branám manželství. Svatební hostina bez hudby by neměla tu správnou náladu. A nejvíc důležitá je svatební párty a výběr perfektního DJ! Na skvělou svatební párty budou hosté z celé svatby nejvíc vzpomínat. S hudbou na svatbách máme velké zkušenosti a víme, jak na taneční parket nalákat úplně každého.

Svatební zábava

Všechny svatební události (krájení svatebního dortu, první novomanželský tanec, pro tanec s rodiči, házení kytice a sundavání podvazku) můžeme moderovat. K tomu všemu umíme připojit i svatební kvíz a nebo různé svatební hry. Podívejte se naše tipy, nebo si přečtěte inspirativní články Svatební kvíz, Svatební kočár, Klíče od bytu, nebo Vypouštění lampionů štěstí.

Profesionální technika

Ozvučíme váš svatební obřad, vaší hostinu, i večerní diskotéku. Používáme špičkové ozvučení značky JBL, nebo RCF a ledková diskosvětla.

Nasloucháme tomu, co chcete hrát

Co chcete hrát vy, je pro nás svaté! S námi si tedy můžete vybrat písničky, jaké máte rádi. Klidně nám pošlete vlastní seznam písniček a nebo si označte v naší tabulce hitů, co máte rádi. Poradíme s výběrem hudby pro první tanec, pro tanec s rodiči a krájení svatebního dortu. Na všem záleží. Hudebně podbarvujeme i svatební kvíz, házení svatební kytice i sundavání podvazku. Myslíme i na rodiče, známe skvěle i starší 70. a 80. léta. Naši DJs pracovali jako dramaturgové, nebo hráli jako diskžokejové na radiích Kiss, Beat, Radio 1. Někteří z nás patří dlouhé roky k rezidentům klubu Futurum a Lucerna Music Bar.

 perfect-djs-svatba-svatebni-dj-dj-na-svatbu-mandarin_2 perfect-djs-svatba-dj-party-svatebni-dj-1

Chcete skvělé tipy na svatební zábavu, přečtěte si více.

 

Top