Home / DJ na svatbu

DJ na svatbu

DJ na svatbu

Správně zvolená hudba hraje důležitou roli během celého svatebního veselí. Hudba k obřadu skvěle dokreslí atmosféru a dovede vás až k branám manželství. Svatební hostina bez hudby by neměla tu správnou náladu. A nejvíc důležitá je svatební párty a výběr perfektního DJ! Na skvělou svatební párty budou hosté z celé svatby nejvíc vzpomínat. S hudbou na svatbách máme velké zkušenosti a víme, jak na taneční parket nalákat úplně každého.

Svatební zábava

Všechny svatební události (krájení svatebního dortu, první novomanželský tanec, pro tanec s rodiči, házení kytice a sundavání podvazku) můžeme moderovat. K tomu všemu umíme připojit i svatební kvíz a nebo různé svatební hry. Podívejte se naše tipy, nebo si přečtěte inspirativní články Svatební kvíz, Svatební kočár, nebo Vypouštění lampionů štěstí.

Profesionální technika

Ozvučíme váš svatební obřad, vaší hostinu, i večerní diskotéku. Používáme špičkové ozvučení značky JBL, nebo RCF a ledková diskosvětla.

Nasloucháme tomu, co chcete hrát

Co chcete hrát vy, je pro nás svaté! S námi si tedy můžete vybrat písničky, jaké máte rádi. Klidně nám pošlete vlastní seznam písniček a nebo si označte v naší tabulce hitů, co máte rádi. Poradíme s výběrem hudby pro první tanec, pro tanec s rodiči a krájení svatebního dortu. Na všem záleží. Hudebně podbarvujeme i svatební kvíz, házení svatební kytice i sundavání podvazku. Myslíme i na rodiče, známe skvěle i starší 70. a 80. léta. Naši DJs pracovali jako dramaturgové, nebo hráli jako diskžokejové na radiích Kiss, Beat, Radio 1. Někteří z nás patří dlouhé roky k rezidentům klubu Futurum a Lucerna Music Bar.

 perfect-djs-svatba-svatebni-dj-dj-na-svatbu-mandarin_2 perfect-djs-svatba-dj-party-svatebni-dj-1

Chcete skvělé tipy na svatební zábavu, přečtěte si více.

 

Top