Home / DJ na svatbu

DJ na svatbu

DJ na svatbu

Správně zvolená hudba hraje důležitou roli během celé svatební párty a na skvělou svatební párty a zábavu budou hosté z celé svatby nejvíc vzpomínat. S hudbou na svatbách máme velké zkušenosti a víme, jak na taneční parket nalákat úplně každého.

Svatební zábava

Všechny svatební události moderujeme. Rádi připojíme Svatební kvíz, hru Svatební kočár, nebo sundání podvazku. Podívejte se naše tipy, nebo si přečtěte inspirativní články Svatební kvíz, Svatební kočár, Klíče od bytu, nebo Vypouštění lampionů štěstí.

Profesionální technika

Ozvučíme váš svatební obřad, vaší hostinu, i večerní diskotéku. Používáme špičkové ozvučení značky JBL, nebo RCF a ledková diskosvětla Eurolite.

Nasloucháme tomu, co chcete hrát

Co chcete hrát vy, je pro nás svaté! S námi si tedy můžete vybrat písničky, jaké máte rádi. Klidně nám pošlete vlastní seznam písniček a nebo si označte v naší tabulce hitů, co máte rádi. Pošlete nám vaše tipy na Spotify. Poradíme s výběrem hudby pro první tanec, pro tanec s rodiči a krájení svatebního dortu.

Na všem záleží. Hudbou podbarvujeme i svatební kvíz, házení svatební kytice i sundání podvazku.

Myslíme i na rodiče! Známe skvěle 70., 80. a 90. léta. Naši DJs pracovali jako dramaturgové, nebo hráli jako diskžokejové na radiích Kiss, Beat, Radio 1.

Někteří z nás patří dlouhé roky k rezidentům klubu Futurum a Lucerna Music Bar Praha.

 perfect-djs-svatba-svatebni-dj-dj-na-svatbu-mandarin_2 perfect-djs-svatba-dj-party-svatebni-dj-1

Chcete skvělé tipy na svatební zábavu, přečtěte si více.

Top