Home / DJs / Pavel Holý

Pavel Holý

DJ Pavel Holý

Pave Holý je profesionální DJ od roku 2001.
Milovník hudby a DJování, které je jeho dlouholetým koníčkem i zaměstnáním, odehrál nepočítaně klubových party a diskoték, cca 50 svateb a 40 eventů pro přední české společnosti např. ČEZ, TV Nova, TV Prima, PPF Group atd.

Jako residentní DJ působil v Paláci Akropolis a Siddharta Café – Buddha bar.

Nejraději hraje hity 80’s napříč hudebními žánry disco, funk, pop, rock, r’n’b , samozřejmě také české i zahraniční aktuální hity. Hraje v rámci filmového festivalu Karlovy Vary, festivalu Colours of Ostrava, Apetit Piknik atd.

Řídí se mottem: ,,Yes, we can“ , díky kterému za sebou nechává rozjetou party a plný parket, ze které se těžko odchází, je perfekcionista každým coulem, preferuje komunikaci a 100% přípravu.

Recenze DJ Pavla Holého:

„S DJem Pavlem Holým jsme byli nadmíru spokojeni! Na naší zahradní svatbě jsme si nechali ozvučit obřad, poté i odpolední podkresovou hudbu a samozřejmě večerní taneční zábavu. Pan Holý si vše připravil sám, i přes ne zcela určité pokyny od nás si našel vždy vhodné místo na umístění aparatury tak, aby bylo dobře slyšet, ale aby o něm „nikdo nevěděl“. Večerní tancování jsme chtěli mít také venku, nicméně situace se vyvinula tak, že zábava pokračovala vevnitř, čemuž se pan Holý sám přizpůsobil, nanosil svou techniku a začal hrát vevnitř. Umí se prostě přizpůsobit a improvizovat. Co se týče výběru hudby na večer, trefil se přesně a několikrát se stalo, že i přes to, že všichni už „měli dost“, nešlo parket opustit. Zatancovali si s námi i starší ročníky, dostal na parket všechny a až do konce byla zábava v plném proudu. Můžeme jedině doporučit a děkujeme! Byli jsme moc spokojeni a vlastně nejen my. Zpětně jsme od rodiny a kamarádů dostávali pozitivní zpětnou vazbu, že to byla skvělá svatební párty.
F. Lucek, Modrý mlýn Byšice

 

Top