Home / DJs / David Štěrbáček

David Štěrbáček

DJ David Štěrbáček

David Štěrbáček má dlouholetou hudební praxi jako DJ pražského Radia 1 nebo jako dramaturg pořadů T-music na TV Prima a Česká hitparáda na Óčko TV.
Spolupracuje jako DJ s několika eventovými agenturami, takže má bohaté zkušenosti se svatebními a firemními večírky.
Má vstřícný a 100% profesionální přístup. Nejraději hraje písničky z filmů. Spokojené publikum je hlavní cíl.

„Snažím se, aby můj přístup byl vždy profesionální a nikdy rutinní. Reaguji pružně na nezvyklé situace, hrál jsem v rychlíku, stanici metra i na vysokozdvižném vozíku. S klienty nebo svatebčany se vždy domlouvám předem, abych věděl, jakou hudbu mají rádi a party si užili.“

perfect-djs-david-sterbacek4-opr

Recenze DJ Davida Štěrbáčka

A ještě víc děkuji za doporučení Davida, musím říct, že hudba po celé odpoledne a večer patří k mým nejpozitivnějším dojmům ze svatby. Nejen že splnil naše hudební přání u stěžejních bodů dne, ale v mezičasech, při rautu a večerní zábavě se postaral o perfektní atmosféru a náladu všech hostů. Ti hudbu chválili, parádně se roztančili a kamarád se dokonce vyjádřil, že náš DJ je jednoznačně nejlepší ze všech, které kdy na různých svatbách zažil, včetně jeho vlastní 🙂 Mě osobně navíc hodně potěšilo, když mě David upozornil, že se chýlíme ke konci a že mám „popadnout manžela“ a ještě si s ním zatančit. Pustil znovu první tanec, polibek a pak jednu na přání ode mě pro ženicha, takže jsem se ještě na závěr hezky dojala :-)) Nemělo to chybu a bylo mi líto, že už musíme končit. Děkuju!
Alena Tomanová, Grébovka Praha

Dobrý den, pane Štěrbáčku,

chtěli bychom Vám moc a moc poděkovat za Váš hudební doprovod na naší svatbě. Vytvořil jste nám krásnou atmosféru a věřte, že to všichni tanečníci, i když jich bylo pomálu, ocenili. Od hostů slýcháme samou chválu a i my jsme si to užili. Také oceňujeme, že jste se nenechal zviklat marnými pokusy našich přátel o písně na přání a táhnul jste s námi za jeden provaz 😉 Budeme Vás doporučovat a kdyby jste chtěl napsat recenzi a uveřejnit ji na web, určitě se ozvěte. Rádi to uděláme.

Přejeme hezký den!

Eva Bradáčová

Eva Bradáčová, Hotel Ermi, Jince
Dobrý den, párty dobře dopadla a David byl perfektní. Ale opravdu, nic nebyl problém, písničky byly velmi dobře vybrané a vždy sedly do dané situace. Byli jsme naprosto spokojení a můžeme ho jen doporučit. Jen to pro nás byl velmi hektický den, neustále jsmě někde lítali a snažili se prohodit pár slov s každým a tak jsme se Davidovi nemohli moc věnovat. Opravdu doufám, že tam neměl hlad nebo žízeň, že mu tam nic nechybělo. Děkujeme Vojtěch a Lucie Haurovi
Vojtěch a Lucie Haurovi, zámek Štiřín, 3.8.2019
Dobrý den, rádi bychom poděkovali touto cestou ještě jednou i Davidovi. Byli jsme moc spokojeni s jeho službami a nemáme co vytknout. Profesionální výkon i vystupování a časová dochvilnost. Velice si toho vážíme a přejeme jen to dobré do Vaší další práce. S pozdravem Pipkovi
Pipkovi, Svatební párty, Maximum restaurant, Třeboradice, 14.9.2019

Dobrý den, Jirko,

píšu až teď, včera jsme po obědě až do večera doháněli únavový deficit a přetažení, a ještě dnes, se stále houpeme na růžovém obláčku.

Bylo to nádherné, celý náš den byl opravdu dokonalý, družičky a kamarádka perfektně zvládly koordinaci a David tomu dal báječný hudební podtext po celý den!

Takže, co se týče Vašeho kolegy Davida Štěrbáčka, waaau, neskutečně velká poklona!!!!! Usměvavý, ochotný, milý a hlavně, tááák šikovný. Smekám a opravdu, upřímně.

Zažila jsem hodně, hodně svateb s lidmi, co dělali muziku či se tím zabývají, ať už na místě kapely a po boku dj nebo jako svatebčan a musím říct, že co předvedl David, jsem zažila poprvé – nádhera. Nejen z mého pohledu, ale i z hostů, kteří si ho moc chválili, líbil se seznam písní, já byla dojatá. Svatební den, krásně zakončil naším písní na novomanželský tanec. Moc děkujeme, budu dál doporučovat a recenzi Vám posílám s obrovskou radostí.

Karolína Křížová

Karolína Křížová, Kalikovský mlýn, Plzeň
Top