Home / DJs

DJs

Profesionální DJs

Jsme profesionální diskžokejové, kteří odehráli spousty svatebních party a firemních večírků. Z každé svatby a firemní akce vám uděláme super mejdan. Můžeme i moderovat váš program a svatební zábavu. Vyberte si DJ, který vám padne do oka a poptejte, jestli má volný termín.

DJ Jirka Březina

Profesionální DJ od roku 2000, zakladatel Perfect DJs, odehrál 1200 eventů a 350 svateb. Rád hraje největší hity od 80’s až po současnost: pop, rock, r’n’b, disco, české i zahraniční hity. A nejraději má aktuální hity a to, co v hitparádách frčí právě teď.


DJ Luděk Fiala

Moderátor a DJ Luděk Fiala hraje od roku 2004, má praxi z rádií Kiss a Beat, kde pracoval jako moderátor. Je pohotový řečník a je schopen moderovat anglicky. Luděk je vynikající DJ, který má velké zkušenosti ze svateb a spolupracuje s několika svatebními domy.


DJ Pavel Holý

Milovník hudby a DJování, které je jeho dlouholetým koníčkem i zaměstnáním, odehrál nepočítaně klubových party, svateb a diskoték. Řídí se motem: ,,Yes, we can“ .


DJ Pierre Marco

Petr Pospíšil hraje jako DJ 14 let, pravidelně hraje na diskotékách, svatbách a firemních večírcích v Praze. Věnuje se i velmi úspěšně klubové scéně. Jako DJ Pierre Marco hraje na pravidelných parties v klubech Mecca, SaSaZu, Duplex, nebo Studio 54.

DJ David Štěrbáčekperfect-djs-david-sterbacek4-opr

David Štěrbáček má dlouholetou hudební praxi jako DJ pražského Radia 1 nebo jako dramaturg pořadů T-music na TV Prima a Česká hitparáda na Óčko TV.
Spolupracuje jako DJ s několika eventovými agenturami, takže má bohaté zkušenosti se svatebními a firemními večírky.


DJ Michal Pestl

DJ a moderátor Michal Pestl je velký milovník současné i retro hudby. Na vaší společenské akci, svatební párty, nebo narozeninovém večírku vám zahraje vše, co máte rádi: evergreeny z 60tých let, hity z 80tek, i současnou taneční hudbu.

DJ Mikoláš Růžička

Hudba a party jsou pro něj celoživotním koníčkem. Umí skvěle zahrát odlies 80’s a 90’s diskotéku i nové hity z let 2007 – 2022. Případně vše zkombinovat dohromady. Nezaskočí ho ani rocková hudba, funky, nebo různé alternativní směry. K zaručeným hitům, které mají správný ‚groove‘, vždy přidá překvapení a zapomenutou hitovku.

 David Štěrbáček a Tomáš Průša – Live Sax

Tomáš Průša je excelentní saxofonista a David vynikající DJ. Jejich repertoár vychází z taneční muziky, house, soulu, funku i popu. Duo se výborně hodí na společenské akce, kde mohou odehrát svůj ‚Lounge set‘ na úvod večírku a nebo více taneční set v pokročilejší čas.

Co hrajeme?

Hrajeme staré i nové hity, šedesátá léta pro rodiče, současné hity, pop, rock, r’n’b i české pecky. Vyberete si přesně, co máte rádi. Je pro nás důležité, aby jste se bavili vy a pořádně si vaší party užili.

Top