Home / DJs / Michal Pestl

Michal Pestl

DJ Michal Pestl

DJ a moderátor Michal Pestl je velký milovník současné i retro hudby. Na vaší společenské akci, svatební párty, nebo narozeninovém večírku vám zahraje vše, co máte rádi: evergreeny z 60tých let, hity z 80tek, i současnou taneční hudbu (Pharrell Williams, Alvaro Soler, Justin Timberlake, Bruno Mars, Ed Sheeran a další).

DJ Michal Pestl je skutečný žolík na vaší párty.

Je flexibilní, ochotný a nepokazí žádnou zábavu. Nepřekvapíte ho žádným přáním. Citlivě umí odhadnout tancující dav a přitápět do kotle. Jakmile jsou tanečníci unaveni, přehodí na tu správnou skladbu pro poklidný tanec. Parket má tak neustále plný. Michal je vždy pozitivně naladěný a dobrou náladu přenáší i na publikum. Vzhledem ke svým zkušenostem udrží každou party v tempu.

Velmi rád vyhoví každému hudebnímu přání a odehraje párty tak, že bude pro každého zážitek. Na Michala máme z každé akce pozitivní odezvu.

Vaší svatební, nebo společenskou párty velmi rád odmoderuje. První tanec, svatební dort, svatební kvíz, i drobná oznámení o programu.

Bio: Od roku 1991 působí na Radiu 1, jako DJ Strýček Míša, kde hraje pravidelně neskutečných 27 let. Také začínal v legendárních klubech Bunkr, Repre a Slovanský dům. V současné době ho můžete potkat naživo v klubech Chapeau Rouge a veřejných akcích (např. Letní Letná, Náplavka). V poslední době odehrál společenské akce pro ČSOB, Philips, Junkers, Guarant a desítky svatebních a soukromých akcí.

 

Dobrý den, Michal byl suprový, nic nebylo problém. Všichni jsme si to moc užili a moc vám děkujeme 🙂 Přejeme hezký zbytek dne.
Novomanželé Malůšovi, Zámek Kostelec nad Černými lesy, 13.7.2019
Top