Home / DJs / Luděk Fiala

Luděk Fiala

DJ Luděk Fiala vám odehraje skvělou párty

Moderátor a DJ Luděk Fiala hraje od roku 2004, má praxi z rádií Kiss a Beat, kde pracoval jako moderátor. Je pohotový řečník a je schopen moderovat anglicky. Luděk je vynikající DJ, který má velké zkušenosti ze svateb a spolupracuje s několika svatebními domy. Hraje také na Žofíně, zejména na svatbách a firemních akcích a také v týmu DJs v Lucerna Music Baru a klubu Futuru (80’s a 90’s party Jirky Neumanna).

Luděk Fiala je také aktivní muzikant známý ze spolupráce s Petrem Mukem, kterému produkoval jeho poslední album V bludišti dnů (Zlatá deska), v poslední době také spolupracuje se zpěvačkou Markétou Jakšlovou (Verona) na jejím sólovém projektu Marqet nebo s Michaelem Foretem na jeho novém albu.

Zkušený DJ

„Rád se s vámi sejdu a probereme vše ohledně vaší party. Jsem flexibilní DJ s vlastní aparaturou. Rád budu moderovat program na vašem večírku, nebo vaší svatební zábavu – svatební soutěže a ostatní zvyklosti. Jsem schopný moderovat anglicky a základní svatební informace umím podat i v němčině a ruštině.“

perfect-djs-ludek-fiala2

Playlist na party

Mám připravený seznam nej party hitů, kde si můžete označit, jaké skladby máte rádi. Můžete také doplnit své vlastní skladby, které na vaší party zahraji. Rád hraji hlavně 80’s a 90’s kombinovaně s hity z let 2000 – 2018.

Mobilní ozvučení, mobilní disko světla

Máme výkonnou mobilní aparaturu se subwoofery a ledkovými disko světly. Jezdíme hrát po celé ČR, nejvíce ale Prahu, Brno, České Budějovice a střední Čechy. Produkci vždy připravíme v dostatečném předstihu. „Nerad hraji ve stresu a vše musí být perfektní. Naše technika je ve skvělé kvalitě od renomovaných výrobců, jakými jsou JBL, SHURE a EUROLIGHT.“

Karaoke

Samozřejmostí je karaoke, na které jsem opravdu specialista. Karaoke se na rozdíl od většiny svatebních DJ v Česku, nebojíme. Jestli o něj máte zájem, máme špičkové karaoke, nejnovější licence. Karaoke umíme zábavně moderovat a na rozdíl od naší konkurence si myslíme, že s karaoke zábava nekončí, ale začíná.

Reference

Od roku 2004 jsem odehrál přes 200 firemních akcí a zhruba 130 svateb, většinou ve spolupráci se svatebními domy z České republiky, převážně na Žofíně, Villa Richter, nebo v hotelu Boscolo. K mým úlovkům patří svatební party svatební manažerky Žofína Radmily Vobořilové. Moderuji také plesy ve Velkém sále Lucerny. Z posledního období jsem odehrál firemní večírky pro Českou spořitelnu, Provident, Broker Consulting, O2, Českou poštu a nebo ČSOB.

Top