Home / DJs / Luděk Fiala

Luděk Fiala

DJ Luděk Fiala vám odehraje skvělou párty

Moderátor a DJ Luděk Fiala hraje od roku 2004, má praxi z rádií Kiss a Beat, kde pracoval jako moderátor.

Odehrál několik stovek firemních akci a svateb. Jeho specialitou jsou HD videodiskotéky na firemní akce a večírky. Nejraději hraje top hity z let 1980 – 2023.

„Jsem flexibilní DJ s vlastní aparaturou JBL pro 400 lidí a disko světly“.

Hraje pravidelně na firemních akcích a také v týmu DJs v Lucerna Music Baru a klubu Futuru (80’s a 90’s party Jirky Neumanna).

Luděk Fiala je také aktivní muzikant známý ze spolupráce s Petrem Mukem, kterému produkoval jeho poslední album V bludišti dnů (Zlatá deska), spolupracuje se zpěvačkou Bárou Basikovou, Markétou Jakšlovou Verona, produkuje většinu skladeb zpěváka Michaela Foreta.

Sám je aktivní hudebník a zpěvák skupin P.M. Band a Decline.

Moderátor v angličtině, Karaoke show

Rád budu moderovat kompletní program na vašem večírku.

Jsem schopný moderovat anglicky zcela profesionálně a základní informace umím podat i v němčině.

Samozřejmostí je KARAOKE na firemní párty a svatby, na které jsem opravdu specialista. Show 500 nejlepších licencí v HD rozlišení z let 1960 – 2023.

Reference

Od roku 2004 jsem odehrál přes 200 firemních akcí. Z posledního období 2022 – 2023 jsem odehrál firemní večírky pro PPF v O2 Univesum, Českou spořitelnu, Sazka v klubu Lávka 2022, T-Mobile v hotelu Diplomat 2022, Provident v Sasazu, … Broker Consulting, O2, Českou poštu a ČSOB a mnoho dalších eventů.

perfect-djs-ludek-fiala2

Dobrý den, s pár denním odstupem bych chtěl moc poděkovat za báječné moderování a ozvučení naší svatby. Opravdu jsme si nemohli přát lepší výsledek. A nemluvím jen za nás dva – kdokoli, s kým jsme mluvili, nezapomněl chválit DJ 🙂

Mockrát děkujeme!

Jakub Souček

Svatební párty Součkovi, Areál Golf Botanika, 30.7. 2021

Dobré dopoludnie Jirka, Ludek bol naozaj výborný, playlist tiež a hostia, i oslávenkyňa boli nadšení. Veľká vďaka a budem sa tešiť na spoluprácu v budúcnosti! Krásny deň!

Ivana Koršňáková, Senior Event & Sales Manager Lobkowitzký palác, 16.6. 2023
Top