Home / DJs / Luděk Fiala

Luděk Fiala

DJ Luděk Fiala vám odehraje skvělou párty

Moderátor a DJ Luděk Fiala hraje od roku 2004, má praxi z rádií Kiss a Beat, kde pracoval jako moderátor. Hraje pravidelně na firemních akcích a také v týmu DJs v Lucerna Music Baru a klubu Futuru (80’s a 90’s party Jirky Neumanna). Luděk Fiala je také aktivní muzikant známý ze spolupráce s Petrem Mukem, kterému produkoval jeho poslední album V bludišti dnů (Zlatá deska), v poslední době také spolupracuje se zpěvačkou Markétou Jakšlovou (Verona) na jejím sólovém projektu Marqet nebo s Michaelem Foretem na jeho novém albu.

DJ, Moderátor, Karaoke

Rád se s vámi sejdu a probereme vše ohledně vaší party. Jsem flexibilní DJ s vlastní aparaturou. Rád budu moderovat program na vašem večírku. Jsem schopný moderovat anglicky a základní informace umím podat i v němčině. Samozřejmostí je karaoke, na které jsem opravdu specialista.

Reference

Od roku 2004 jsem odehrál přes 200 firemních akcí – z posledního období jsem odehrál firemní večírky pro Českou spořitelnu, Provident, Broker Consulting, O2, Českou poštu a nebo ČSOB.

perfect-djs-ludek-fiala2

Dobrý den, s párdenním odstupem bych chtěl moc poděkovat za báječné moderování a ozvučení naší svatby. Opravdu jsme si nemohli přát lepší výsledek. A nemluvím jen za nás dva – kdokoli, s kým jsme mluvili, nezapomněl chválit DJ 🙂

Mockrát děkujeme!

Jakub Souček

Svatební párty Součkovi, Areál Golf Botanika, 30.7. 2021
Top