Home / DJs / DJ Pierre Marco

DJ Pierre Marco

Petr Pospíšil hraje jako DJ 14 let. Hrál pravidelně každý víkend v regionálních diskotékách v okolí Prahy. Do roku 2012 (po přestěhování do Prahy) pravidelně hraje na diskotékách, svatbách a firemních večírcích v Praze. Za poslední roky má za sebou odehraných cca 50 svateb, a cca 200 firemních eventů a diskoték.

Věnuje se i velmi úspěšně klubové scéně! Jako DJ Pierre Marco hraje na pravidelných parties v klubech Mecca, SaSaZu, Duplex, Studio 54, Fabric Ostrava a celé léto také na letních festivalech.

Na firemních akcích a svatbách vám zahraje na přání od každého stylu. Od 50. 60. 70. let počínaje … rockem a reggeatonem konče.

„Mám velký všeobecný přehled v muzice, jak té starší, tak v aktuálních hitovkách. Hraji samozřejmě přání hostů a snažím se, aby byl klient maximálně spokojený.“

Petr skvěle odehraje každou akci a nikdy po sobě nezanechá špatný pocit. Samozřejmostí je v případě zájmu moderování akce, nebo svatební párty.

 

Dobrý den, s Petrem jsme byli naprosto spokojený a vřele ho doporučujeme na svatební party. Vše proběhlo, jak bylo domluveno a Petr byl skvělý. Moc děkujeme za doporučení.

Hezký večer, Kubínovi

Svatební párty Kubínovi, loď Rosmarina Modřany, 3.8. 2019
Top