Home / DJs / DJ Pierre Marco

DJ Pierre Marco

Petr Pospíšil hraje jako DJ 14 let. Hrál pravidelně každý víkend v regionálních diskotékách v okolí Prahy. Do roku 2012 (po přestěhování do Prahy) pravidelně hraje na diskotékách, svatbách a firemních večírcích v Praze. Za poslední roky má za sebou odehraných cca 50 svateb, a cca 200 firemních eventů a diskoték.

Věnuje se i velmi úspěšně klubové scéně! Jako DJ Pierre Marco hraje na pravidelných parties v klubech Mecca, SaSaZu, Duplex, Studio 54, Fabric Ostrava a celé léto také na letních festivalech.

Na firemních akcích a svatbách vám zahraje na přání od každého stylu. Od 50. 60. 70. let počínaje … rockem a reggeatonem konče.

„Mám velký všeobecný přehled v muzice, jak té starší, tak v aktuálních hitovkách. Hraji samozřejmě přání hostů a snažím se, aby byl klient maximálně spokojený.“

Petr skvěle odehraje každou akci a nikdy po sobě nezanechá špatný pocit. Samozřejmostí je v případě zájmu moderování akce, nebo svatební párty.

Dobrý den, s Petrem jsme byli naprosto spokojený a vřele ho doporučujeme na svatební party. Vše proběhlo, jak bylo domluveno a Petr byl skvělý. Moc děkujeme za doporučení.

Hezký večer, Kubínovi

Svatební párty Kubínovi, loď Rosmarina Modřany, 3.8. 2019

Krásný den Jiří,

omlouvám se, že tak opožděně, ale potřebovali jsme se nějak probrat a jelikož i naše pracovní povinnosti frčeli vesele dál, nezbývalo moc času na odpovědi. O to více jsem ráda, že mohu opovědět alespoň teď. Moc děkujeme za Petra a Petrovi. Byl to báječný den, s báječnou hudbou. Petr byl velmi vstřícný, milý a příjemný společník a průvodce naším odpolednem a večerem, které nejen pěkně odehrál ve stylu hodící se situaci, ale i byl velmi milým společníkem pro naši svatební bandu. Zapadl, splynul s davem a splnil přesně naše očekávání. Naše tenisky prostě dostaly „zabrat“. Rozhodně až budu vdávat dceru, ženit syna, nebo spíš v bližší budoucnosti vdávat sestry, jste opětovně naši jasnou volbou. Rádi Petrovi dáme jen to nejlepší hodnocení. Ještě jednou mnohokrát děkujeme a přejeme báječné léto a spoustu spokojených lidí jako jsme my.

Mějte se prima

Zuzka a Pepa

Svatební párty Zuzka a Pepa, Modrý mlýn, 2020

Top