Home / Svatební tipy / Klíče od bytu – zábava na svatbu

Klíče od bytu – zábava na svatbu

S touto svatební scénkou je třeba počítat dopředu a vzít si staré klíče. Klíče, samozřejmě bez vědomí novomanželů, se předem rozdají mužským účastníkům svatby.

Mluvčí svatby, nebo DJ si půjčí kovový hrnec a vede následující řeč: „Vážení a milí hosté, milý ženichu, a zejména milá nevěsto! Dnešní den je nejkrásnějším dnem Vašeho života – ale je to také den slibu Vaší věrnosti. Proto bych rád poprosil všechny přítomné muže, kteří dostali od nevěsty klíč od jejich bytu, aby tento klíč dnes vrátili a ponechali tak nevěstu už pouze a jenom jejímu manželovi. Proto jsme zde připravili tento hrnec a vyzýváme tedy všechny přítomné pány, aby tento klíč přišli vrátit.“ V tom okamžiku se zvedne několik chlapů, kteří jdou k hrnci a cinknou s klíčem!

Někdy se klíče mohou vrátit nevěstě do ruky a moderace se může chopit například kamarádka: „Tak přátelé, tady Jana a Honza už jsou svoji, tak končí veškerá legrace, takže bych prosila všechny pány, kteří chodili za Janou, když byl Honza na služebních cestách, aby ji teď laskavě vrátili klíč!“ Jak začnou chodit kluci a chlapi s klíči, je o zábavu postaráno.

Tuto scénku doporučujeme zařadit, třeba před svatební kvíz.

Perfect Djs, Klíče od bytu – zábava na svatbu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Top