Home / Event / Chvalská tvrz DJ na svatbu

Chvalská tvrz DJ na svatbu

Oct
3

Chvalská tvrz DJ na svatbu

Velmi rádi vám uspořádáme skvělou diskotéku na Vaší svatební párty v restauraci Chvalská tvrz. V posledních letech jsme zde odehráli více svateb, máme s místem skvělé zkušenosti. V Chvalské tvrzi mají připravené různé sály a jsou velmi variabilní v požadavcích na svatební párty. Skvěle vám nazvučíme celý sál značkovým ozvučením a osvítíme bohatými diskosvětly.

Celou svatbu vám budeme profesionálně moderovat: včetně krájení svatebního dortu, házení svatební kytice, nebo sundavání podvazku. K tomu všemu umíme na přání připojit svatební kvíz, kvíz filmových hlášek a nebo různé svatební hry. Spolu vybereme první novomanželský tanec i tanec s rodiči

S hudbou na svatbách máme velké zkušenosti a víme, jak na taneční parket nalákat úplně každého.

V případě zájmu odpoledne ozvučíme i váš svatební obřad, na výběr jsou historické prostory zámku Chvalská Tvrz, zámecké nádvoří nebo menší salonky. Jen pár kroků od zámku se přesunete restaurace, kde jsou k dispozici krásné vnitřní prostory pro hostinu, tanec, i venkovní terasa.

S námi si na svatební párty můžete vybrat písničky jaké máte rádi. Klidně nám pošlete nám i vlastní seznam písniček a nebo si označte v naší tabulce hitů.

Svatba na Chvalské Tvrzi – jen s Perfect DJs.

Jirka Březina

Svatební párty Chvalská tvrz, DJ na svatbu

 

Hotel Chvalská tvrz, Restaurace Sezona
Chvalská tvrz, svatební hostina
Top