Home / Event / Svatební párty Modrý mlýn Byšice

Svatební párty Modrý mlýn Byšice

Aug
29

Moc děkujeme manželům Luckovým za zaslanou recenzi na DJ Pavla Holého. Krásná svatba, všichni se bavili a hlavně skvělá hudba, kterou jsme doladili na předsvatební schůzce.

„S DJem Pavlem Holým jsme byli nadmíru spokojeni! Na naší zahradní svatbě jsme si nechali ozvučit obřad, poté i odpolední podkresovou hudbu a samozřejmě večerní taneční zábavu. Pan Holý si vše připravil sám, i přes ne zcela určité pokyny od nás si našel vždy vhodné místo na umístění aparatury tak, aby bylo dobře slyšet, ale aby o něm „nikdo nevěděl“. Večerní tancování jsme chtěli mít také venku, nicméně situace se vyvinula tak, že zábava pokračovala vevnitř, čemuž se pan Holý sám přizpůsobil, nanosil svou techniku a začal hrát vevnitř. Umí se prostě přizpůsobit a improvizovat.
Co se týče výběru hudby na večer, trefil se přesně a několikrát se stalo, že i přes to, že všichni už „měli dost“, nešlo parket opustit. Zatancovali si s námi i starší ročníky, dostal na parket všechny a až do konce byla zábava v plném proudu. Můžeme jedině doporučit a děkujeme!“

F. Lucek, Modrý mlýn, Byšice

Top