Home / Svatební tipy / Skvělá hra na svatební párty – Svatební kočár

Skvělá hra na svatební párty – Svatební kočár

Svatební kočár

Svatební kočár je asi nejpopulárnější svatební hra, při které se svatebčané skutečně dobře pobaví. Hra je o postřehu zúčastněných, kteří reagují na určité slovo a pije se při ní alkohol.

Mezi svatebními hosty se vyberte 9 účastníků, dobrovolně, nebo se prostě předem určí vhodní adepti z každé rodiny, nebo skupiny kamarádů. Hra je povinná pro nevěstu a ženicha.

Hosté, kteří se účastní Svatebního kočáru by také měli být ochotni pít!

Z 11 židlí vytvořte královský kočár a svatební hosty usaďte na jejich místo a rozdělte jim role. Z rozestavění židlí je hned jasně patrné, kdo hraje jakou roli: kdo je kočí, kdo kůň, kdo kolo od kočáru a kdo král a královna.

Je také dobré si dopředu dohodnout pomoc číšníků, kteří panáčky budou roznášet. Dobré je vybrat lepší pití a nalévat jen malého panáka.

A jak hra probíhá?

Moderátor čte text, příběh o královském kočáru. Každý z účastníků musí vstát a zase si sednout hned, jak uslyší jméno své postavy. Pokud nevstane, musí chybující vypít panáka alkoholu.

Přesný text, který čte moderátor, je v podstatě ke stažení kdekoliv na webu. Podle našich zkušeností je hra pro svatební párty velmi zábavná a hodí se i pro noblesnější akce. Svatební kočár prostě doporučujeme. Rozhodně nejde o to, opít hráče a ženicha do němoty, ale o vtipnou zábavu založenou na postřehu a chybách. Protože se vše odehrává na tanečním parketu, může hned po skončení hry začít diskotéka.

Perfect Djs, DJ na svatbu, svatební kočár
Perfect Djs, DJ na svatbu, svatební kočár
Perfect Djs, DJ na svatbu, svatební kočár

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Top